Finanční expert/ka Příbram

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč

Značka:

29310780710

Firma:

ČESKÁ POŠTA, státní podnik

Náplň práce

Pozice: Finanční expert/ka
Kontakt: Puchernová Zdeňka, tel.: 734 876 917, e-mail: puchernova.zdenka@cpost.cz
První kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky po-pá od 8:00 do 14:00 hod.
Budete komunikovat s klienty a pozorně naslouchat jejich potřebám.
Klientům pomůžete vybrat vhodný finanční produkt pro jejich životní situaci a představíte ho.
Uzavřete smlouvy na bankovní & pojistné produkty (účet, úvěr, pojištění apod.).
Požadavky:
Profesionální vystupování, orientace na výsledek, komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC.
Zaměstnanecké výhody:
stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
Nástup od 1.6.2024. Mzda: 30 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: ČESKÁ POŠTA s.p. obvod PŘÍBRAM, Gen. R. Tesaříka č.p. 179,
Příbram I