Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii Příbram

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

25000 - 37000 Kč

Značka:

29310740746

Firma:

Katastrální úřad pro Středočeský kraj

Náplň práce

Pozice: Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii
Kontakt: Trávníček Václav Ing., tel.: 318 622 961, e-mail: vaclav.travnicek@cuzk.cz
První kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem.
Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 20. 5. 2024 na e-mail: Vaclav.Travnicek@cuzk.cz
Náplň práce:
zařazení dle katalogu správních činností- 2.62.11- specializované činnosti při vedení KN a obnově katastrálního operátu, například rozhodování o návrzích na vklad práv k nemovitostem, o opravách chyb
v katastru, kontrola věcné správnosti aktualizace a provádění zplatňování budoucího stavu zápisu práv
ISKN.
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick days
Nástup od 1.7.2024 nebo dle dohody.
Mzda: 25 000,- až 37 000,- Kč
Místo výkonu práce: Katastrální úřad pro Středočeský kraj, pracoviště Příbram
Pod Šachtami č.p. 353, Příbram IV

Podobné nabídky práce

Pracovníci skladu mzda od 175Kč čistého/hod

před 3 dny Chrášťany Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
32000 - 37000 Kč za měsíc

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Obsluha CNC obráběcího stroje

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
35000 Kč za měsíc

Obsluha ohraňovacího lisu

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
30000 Kč za měsíc

Elektromechanik (se zkušenostmi v oboru)

dnes Příbram I SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 - 35000 Kč za měsíc

Konstruktér strojní

před 5 dny Příbram I SENCO Příbram spol. s r.o.
37000 - 40000 Kč za měsíc

Vedoucí pobočky | Elektrotechnický obor

aktivní nabídka Příbram Orienta HUB PP
45000 - 55000 Kč za měsíc

Obráběč CNC - čistá mzda až 52.500,- Kč/měs. + ubytování

aktivní nabídka Příbram Personal fabric - agentura práce a.s.
45000 - 55000 Kč za měsíc S ubytováním

Projektant/ka se znalostí AutoCAD

před týdnem Příbram PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
35000 - 50000 Kč/měsíc

Automechanik - mzda od 40 000Kč/měs. - nástup ihned

před týdnem Příbram ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
40000 - 60000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Katastrální úřad pro Středočeský kraj

Kontaktní osoba:
Václav Trávníček
Tel: 318 622 961
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.