Vychovatel/ka Obořiště

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Obořiště

Nabízený plat:

33550 - 39060 Kč

Značka:

29310760728

Firma:

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

Náplň práce

Pozice: vychovatel/ka
Kontakt: Kouklová Šárka, e-mail: pam@vuboriste.cz
První kontakt e-mailem.- žádost o místo s připojeným životopisem zasílat na e-mail: pam@vuoboriste.cz
Požadujeme :
- pedagogické vzdělání, případně praxi.
- požadujeme:řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC ( Word, Excel, PowerPoint)
Zaměstnanecké výhody:
Podnikové stravování
Nástup od 1.6.2024 do 31.5.2025 s možností prodloužení.
Mzda: 33 550,- až 39 060,- dle praxe + po 2 měs. osobní příplatek
Místo výkonu práce: Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1