Klientští pracovníci Praha

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

29302360722

Firma:

Česká pošta, s.p.

Náplň práce

Kontakt: , tel.: 737186737, e-mail: fischer.elvir@cpost.cz po - pá 8.00 - 14.00
osobní schůzka po tel. domluvě

Ze 70 % řešíte podání a vydání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky) a vyplácíme důchody nebo poukázky.
Z 10 % nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření aj.).
Z 10 % prodáváte poštovní i doplňkové zboží (známky, pohlednice, krabice, losy, kancelářské potřeby atd.).
Požadavky: Profesionální vystupování, orientace na výsledek, komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC

stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.