Obchodní zástupci Pečky

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pečky

Nabízený plat:

23500 - 30000 Kč

Značka:

29304200715

Firma:

STRETCH s.r.o.

Náplň práce

První kontakt:
Smělá Jindra, tel.: 604 188 333, Po - Pá 8 - 16 hod.

Požadavky:
Komunikativnost, spolehlivost, znalost PC (e-mail, Word, Excel).

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky.

Podobné nabídky práce

Obchodní asistent/ka

před týdnem Sulice PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
30000 - 40000 Kč/měsíc

Obchodní zástupce - Projektový specialista

před 5 dny Praha, Středočeský kraj Trenkwalder a.s.
80000.00 Kč za měsíc

Obchodní referent / referentka - prodejce

před týdnem Komárov u Hořovic JOBSYSTEM s.r.o.

Obchodní zástupce -Svářecí technika

před týdnem Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Obchodní konzultant / BIO obalový materiál (až 60.000 Kč) #2197

včera Beroun Jobs Contact Personal, s.r.o.,
40000 - 60000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce - obchod s elektrickými koloběžkami - m/ž

před týdnem prodejna Praha 4 (výjezdy po Praze a Středočeském JOBSYSTEM s.r.o.

Policista/ka - cool job - náborák 150 000 Kč, 6 týdnů volna (K)

před 5 dny Kolín Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
36200 Kč za měsíc

Šéfkuchař/ka závodního stravování Trane Technologies

před týdnem Kolín GTH catering a.s.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Elektrokonstruktér/ka

před 2 dny Kolín JOBSTART s.r.o.

Obsluha výrobní linky, mzda 33.000 Kč, 5 týdnů dovolené

před 3 dny Kolín O.K. solution, s.r.o.
24500 - 33000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Jindra Smělá
Tel: 604 188 333

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.