Kontrolní a pomocné práce ve výrobě, obsluha strojů a zařízení Rakovník

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rakovník

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

138 - 165 Kč

Značka:

28373880796

Firma:

ASPO CZ s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost a flexibilitu, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: příplatky za odpolední a noční směnu, přesčasovou práci, práci ve svátek, práci v sobotu a neděli, odměny v případě neabsence, odměny v třísměnném provozu, odměny za efektivitu, kvalitu, závodní stravování, svozovou dopravu, dlouhodobou pracovní příležitost, práci v perspektivní společnosti, 5 týdnů dovolené.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně na adrese Huřviny 67, Rakovník (Po-Pá, 7:00-15:00 hod.), tel. 777321140 (Po-Pá, 7:00-15:00 hod.) nebo e-mailem info@aspocz.eu