Obchodní zástupce

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Rakovník

Nabízený plat:

55000 - 60000 Kč

Značka:

25457560761

Firma:

EDUCA KIDS s.r.o.

Náplň práce

Prezentace edukačních publikací na ZŠ a MŠ.
Obchodní společnost působící ve školním sektoru příjme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou.
INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ: místo výkonu práce v rámci svého regionu, druh pracovního poměru: dohoda, HPP, živnost.
Pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod. Očekávaný plat od 35.000 Kč/měsíc.
NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ODPOVĚDNOSTI: oslovení základních a mateřských škol, komunikace s řediteli a učiteli škol, prezentace a distribuce publikací po školách.
POŽADUJEME: řidičský průkaz + vlastní auto, komunikativnost, znalost komunikace přes Skype, příjemné vystupování, ochotu učit se nové věci.
Nabízíme: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: životopisy zasílejte na e-mail martin.potocar@educaprint.eu