Recepční Šanov

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Šanov

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28176300720

Firma:

LIONS - školící středisko Nesuchyně, s.r.o.

Náplň práce

Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (dvanáctihodinové směny).
Požadujeme: časovou flexibilitu a anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Nabízíme stravné.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně nebo e-mailem tapo.holecek@seznam.cz

Podobné nabídky práce

Recepční - Romantický hotel Mlýn Karlštejn

aktivní nabídka Karlštejn JOBSYSTEM s.r.o.

Recepční, Asistent/ka prodeje na poloviční úvazek

před týdnem Rudná CRI ameba.eu, s.r.o.

Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce

dnes Rakovník LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
35000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby - / Оператор виробництва

před týdnem Rakovník HUMAN ASSET s.r.o.
23300 - 34300 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník VZV | ubytování zajištěno | mzda až 35 000 Kč

před 2 dny Rakovník Manuvia - centrální nábor Ostrava
27200 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Svářeč. Mzda až 42 000 Kč. Náborák 15 000 Kč. Ubytování. (m/ž)

35000 - 45000 Kč za měsíc S ubytováním

Svářeč (m/ž) | základní prax | mzda až 42 000 Kč | ubytování!

včera Rakovník Manuvia Pardubice
42000 Kč za měsíc S ubytováním

Recepční v hotelech Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně

před týdnem Špindlerův Mlýn CRI ameba.eu, s.r.o.
S ubytováním

Recepční, Praha 8 - Deutsche Börse Group

dnes Praha ATALIAN CZ s.r.o.
180 Kč za hodinu

Recepční, Praha 8 Palmovka - školící centrum KB

21300 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Václav Holeček
Tel: 775393939

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.