Terénní pracovník/ce v sociálních službách Příbor

Aktualizováno:

2. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbor

Nabízený plat:

140 Kč

Značka:

29306820782

Firma:

VAŠE sociální služby s.r.o.

Náplň práce

z: 30.4.2024

VAŠE sociální služby s.r.o. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, pomoc a podporu poskytuje také jejich rodinám. Posláním terénních služeb je umožnit seniorům a zdravotně postiženým občanům setrvat doma ve svém přirozeném prostředí a zachovat jim pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost, zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

Náplň práce:
dopomoc a zajištění péče klientům v jejich přirozeném prostředí;
jednoduché vedení dokumentace;

Požadujeme:
empatii a respekt,
flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem;
schopnost práce v týmu;
ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době
bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost
dokončené základní vzdělání;
aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)

Praxe v sociálních službách je vítaná, ale není podmínkou (rádi zaučíme). Výhodou je také kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel.

Nabízíme:
dohodu o provedení práce (odměna 140,- Kč/hod.) + cestovní náhrady dle aktuální vyhlášky
smysluplnou práci
příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
metodické vedení