Sales Support/ Podpora obchodního týmu Česká republika

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Značka:

P1435814-13

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* aktivní přístup, ochota komunikace se zákazníky přes telefon, emaily
* výborná čeština/ slovenština, AJ ideálně B2 (min. B1) pro komunikaci v rámci firmy
* znalost SAP nebo jiného CRM výhodou
* chuť učit se, nadšení pro komunikaci se zákazníky
* zájem o technický produkt

Náplň práce

* kontaktování zákazníků buď na základě dřívější spolupráce a také potenciálních zákazníků (připravené kontakty v CRM) a následné doplňování údajů do databáze
* cílem je získávání poptávek od zákazníků leads generation - získávání nových obchodních příležitostí pro obchodní zástupce
* částí agendy budou i "cold calls" - telefonické hovory, emaily
* podpora obchodního týmu - technických zástupců, časem i zpracování cenových nabídek
* komunikace s dalšími odd. např. Marketing, další potřebná administrativa související s rolí
* v rámci této pozice mohou být součástí úkoly související s chodem kanceláře, např. asistence u návštěv apod.

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* vzdělávací a rozvojové programy
* kurzy angličtiny v kanceláři nebo on-line
* mobilní telefon, notebook

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi prosím svůj životopis. Budu se těšit na vaše reakce.

Kontaktní osoba:
Miroslava Lugué