Elektromechanik (m/ž) Louny

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Nabízený plat:

33000 - 48000 Kč

Značka:

29294340762

Firma:

ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Náplň práce

Do třísměnného režimu (7,5 h směny - ranní, noční, odpolední - střídání po týdnu) hledáme směnového údržbáře elektrikáře.
Vhodné pro uchazeče s § 6 NV 194/2022 Sb., zkušenosti s mechanickou údržbou výhodou.
V případě zájmu zašlete svůj životopisy na e-mail zaměstnavatele, upřesňující informace poskytneme telefonicky.
Nabízíme: Pololetní bonusy, osobní ohodnocení, individuální bodovací systém - měsíční odměny, podnikové stravování + dotovaná strava (od 0- Kč), stravenky, příspěvek na dojíždění až 2000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, odměny při životních událostech, jubileu. Práce v pohodovém kolektivu.
kontakt: e-mail: hr@ishimitsu.cz