Obchodně-administrativní pracovník/ce Plzeň

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

10000 - 15000 Kč

Značka:

28064540715

Firma:

Lukáš Košata

Náplň práce

Pouze pro OZP - místo v rámci chráněné pracovní dílny.
Prosíme, zašlete předem životopis na e-mail: lukas.kosata@iallianz.cz, případně telefonicky předem kontaktujte: č. tel. 607 957 319, p. Košata
Jedná se o zkrácený úvazek - 4-6 h denně, ranní/odpolední - pracovní doba dle domluvy.
Požadujeme: znalost práce s PC, zkušenost s obchodní činností - výhodou.

Podobné nabídky práce

Obchodně-technický zástupce

před 3 dny Plzeňský kraj Trenkwalder a.s.
60000.00 Kč za měsíc

Obchodně-technický zástupce junior (m/ž)

aktivní nabídka Plzeň Randstad HR Solutions s.r.o.

Administrativní asistent/ka s NJ

aktivní nabídka Plzeň Orienta Czech Plzeň
35000 - 44000 Kč za měsíc

Pracovník/ce ve výrobě

před 3 dny Ohučov, Staňkov, Česko Trenkwalder a.s.
35000.00 Kč za měsíc

Vedoucí pracovník údržby

aktivní nabídka Tachov Orienta Czech Plzeň

Pracovník/ce účtárny-učetní

před týdnem Rozvadov Gföllner CZ s.r.o.
60000 - 80000 Kč za měsíc

Bezpečnostní pracovník/Plzeň

před 2 dny Plzeň SPN Holding, a.s.
120 Kč za hodinu

Pracovník příjmu zboží (ž/m)

před týdnem okres Tachov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Bezpečnostní pracovník/strážný, Litice

před týdnem Litice HENIG - security servis, s. r. o.
119,90 Kč za hodinu

Pracovník pro konečné čištění kontejnerů

před týdnem Rozvadov Gföllner CZ s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Lukáš Košata

Kontaktní osoba:
Lukáš Košata
Tel: 607 957 319
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.