Všeobecní administrativní pracovníci Příbram

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

29295180782

Firma:

NeoPanKlinik s.r.o.

Náplň práce

Pozice: Všeobecní administrativní pracovníci
OC
Kontakt: Panchyshyn Dmytro, tel.: 777 553 502
První kontakt telefonicky.
Nástup od 24.4.2024. Mzda: 24 000,- Kč
Místo výkonu práce: NeoPanKlinik s.r.o., provozovna Čehovská, Čechovská č.p. 57, Příbram VIII

Podobné nabídky práce

Pracovníci skladu mzda od 175Kč čistého/hod

před 3 dny Chrášťany Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
32000 - 37000 Kč za měsíc

Administrativní činnost

dnes Mladá Boleslav DAHA-REAL s.r.o.
34000 - 36000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník

před 3 dny Velké Přílepy Strojírna ŽAC, a.s.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník ve skladu

před 5 dny Říčany JOBSTART s.r.o.
25000 - 32000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník na prodejně - Říčany

26000 - 44000 Kč za měsíc

Administrativní pracovník na prodejně - Mladá Boleslav

před 5 dny Mladá Boleslav JOBSTART s.r.o.

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Obsluha CNC obráběcího stroje

35000 Kč za měsíc

Obsluha ohraňovacího lisu

30000 Kč za měsíc

Elektromechanik (se zkušenostmi v oboru)

dnes Příbram I SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 - 35000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Dmytro Panchyshyn
Tel: 777 553 502

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.