Obsluha velkoplošných digitálních tiskáren Písek

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

23000 - 35000 Kč

Značka:

29295960759

Firma:

ACE SPORT s.r.o.

Náplň práce

Obsluha velkoplošných digitálních tiskáren
Staň se součástí tvorby sportovního oblečení a přidej se k týmu, který již přes 25 let obléká špičkové sportovce po celém světě!
Náplň práce:
Příprava tiskových strojů a nastavení pro tisk
Monitorování tiskových procesů a zajištění kvality výstupu
Údržba a základní servis tiskáren
Spolupráce s týmem pro dosažení optimálních výsledků
Požadujeme:
Počítačovou gramotnost na uživatelské a vyšší úrovni a schopnost rychle se učit pracovat s novým softwarem a technickými zařízeními
Minimální vzdělání - nižší střední (výhodou je vzdělání odborného typu v oboru tiskařství, grafického designu nebo příbuzném oboru)
Ochota pracovat na dvě směny
Komunikativnost, schopnost se rozhodovat samostatně, ale také spolupráce v týmu
Dobrý zdravotní stav a dobrá fyzická kondice (práce s těžšími břemeny)
Nabízíme:
Platové rozpětí od 23 000 Kč do 35 000 Kč hrubého měsíčně (na základě zkušeností a dovedností s postupným nárůstem mzdy), zaměstnanecký poměr na plný úvazek
Roční prémie
Stravenkový paušál a zdravotní bonusy jako součást zaměstnaneckých benefitů
Příjemné a stabilní pracovní prostředí v menší firmě s přátelským týmem
Výhéody: příspěvek na stravování, prémie
Místo výkonu práce: ACE sport s.r.o., Sedláčkova 472/6, Písek 397 01
Nástup možný ihned.
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail: info@acesport.cz,
pro případné dotazy jsme Vám k dispozici telefonicky na čísle 382 210 613. Kontaktní osoba je Jiří Blanický.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!