Směnový skladník/ce - skladník/ce Kyjov

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kyjov

Nabízený plat:

156 - 173 Kč

Značka:

29296360787

Firma:

J.P. PLAST, s. r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Náplň práce

Pracovní poměr min. na šest měsíců. Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu - převoz hotových výrobků mezi výrobou a skladem, práce se čtečkou, nakládka zboží.
Požadavky: praxe a dobrá zručnost s VZV (praxe na obdobné pozici výhodou, platný průkaz na VZV výhodou),
řidičský průkaz sk. B, případně sk. T, dobrý zdravotní stav, kultivované vystupování, aktivní přístup k práci, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, ochota pracovat i ve směnném provozu.
Příspěvek na důchodové připojištění, zvýhodněná telefonní karta, příplatek za 100% docházku, příplatek za práci v teple (v letních měsících), příspěvek na stravu. Kontakt na mail.