Elektrikář Ratíškovice

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Ratíškovice

Nabízený plat:

33000 - 45000 Kč

Značka:

28997420755

Firma:

MACEK a SYN, s.r.o.

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Rozumíš elektrice, rád cestuješ a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář
Požadujeme:
- technické myšlení
- zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
- vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita v sezónním období
Poznámka: Všeobecné znalosti z vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E a německý jazyk výhodou.
Nabízíme:
- úvazek na plný pracovní poměr
- nástup možný ihned
- stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích
- atraktivní mzdové ohodnocení 33 000 - 45 000 Kč
- příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest
- časový fond
Pracovní náplň:
- elektro instalace bazénů = ve výrobě, ale i uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka
- provádění pravidelných servisu bazénů
- řešení případných reklamací od zákazníků a zajištění nápravy
- v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty
- v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Elektrikář na e-mail: kariera@macekasyn.cz.