Administrativní pracovník/ce pro výrobu Dubňany

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Dubňany

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29296340708

Firma:

RIGUM, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení.
Jedná se o pozici THP pro výrobní kancelář, Vaší hlavní náplní práce by bylo kompletní plánování výrobního procesu gumových autokoberců, kufrů a vše s tím související:
o Práce s PC - příprava objednávek pro lisovnu MS EXCEL
o Komunikace s distribučním a výrobním oddělením
o Objednávky komponentů a surovin potřebné pro provoz
Nabízíme:
o HPP na půl roku s možností prodloužení
o Platové ohodnocení po zaučení 33.000 Kč
. Stravenkový paušál
o Práci ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem
Požadujeme:
o min středoškolské vzdělání ukončeno maturitou,
o Znalost práce s PC, pokročilejší znalost programu MS Excel,
o Schopnost pracovat v týmu, dobré vyjadřovací schopnosti, ochota učit se novým věcem a zvyšovat svoji úroveň, odolnost vůči stresu,
o Řidičský průkaz skupiny B
o Vhodné i pro absolventy
Životopisy posílejte na personalistika@rigum.cz, do předmětu prosím uvést THP.