Pracovníci ostrahy, strážní Veselí nad Moravou

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Veselí nad Moravou

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

123 Kč

Značka:

29296060766

Firma:

O.S.E. Security Consulting, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Přijmeme osoby pro výkon strážní služby - řidič výjezdového vozidla pro kontroly objektů ve Veselí n/ Moravou. Směny 12 hodin denní i noční. Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, řidičský průkaz B. Mzda 123,80 Kč/ hod + příplatky za směny, vhodné pro osoby pobírající ČID. Kontakt na tel. 735 703 747 od 9:00 do 12.00 hod, na mail: personalni@ose-security.com, nebo osobně Po-Pá od 9:00 do 12.00 hod na adrese: Plucárna 1, 695 01 Hodonín.