Administrativní pracovnice/pracovník pro OZP Brno

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

11500 - 18750 Kč

Značka:

29296260780

Firma:

HelpSoul družstvo invalidů

Náplň práce

Do brněnské kanceláře hledáme šikovnou a pčelivou posilu. Požadujeme zkušenosti s prací na PC, samostatnost při plnění úkolů, plnění jednoduchých administrativních zadání, práce s dokumenty a daty, umět sestavit psaný dokument a pracovat s ním. Výhodou zkušenosti s prací v programu PAMICA. Úvazek dle dohody na 20-30 hodin týdně.
Pracovní místo je určeno pro osoby se zdravotním postižením.
prémie,?sleva na firemní výrobky, každé odpracované 2 hodiny placená 10 min. přestávka