Dělník / dělnice do výroby - expedice Nové Město nad Metují

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Město nad Metují

Nabízený plat:

25000 - 28000 Kč

Značka:

29298300787

Firma:

MARINE s.r.o.

Požadavky

Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Nástupní hrubá mzda 160 Kč/hod.

Pracovní náplň: práce ve skladu materiálu a dílů na hliníkové čluny; příjem materiálu a dílů na sklad, kontrola; manipulace - příprava materiálu pro výrobu, příprava lodí pro expedice.

Požadavky: vzdělání - výuční list; zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci.

Zaměstnavatel nabízí: stabilní práci, zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravu, měsíční odměny ke mzdě, půlroční prémie, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce - teambuilding, akce na vodě s našimi výrobky pro zaměstnance a jejich rodiny, práci v příjemném moderním prostředí.

Kontakt - paní Jitka Lamková, tel.: 777 722 168 (Po-Pá od 08:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: volnemisto@marine.cz (pro zaslání životopisu).