Prodavač/prodavačka masa - uzenin Litovel

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Litovel

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29118200790

Firma:

MAKOVEC a.s.

Náplň práce

Nástup ihned. Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky 7:00 - 15:30.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxi v pultovém prodeji čerstvých potravin, zkušenosti na úseku s masem/uzeninami výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita. Pracovní doba Po - Pá 6:00 - 13:00/13:00 - 19:30, SO 6:00 - 13:00, střídání dlouhý a krátký týden (odpolední směna + SO, krátký ranní sm. Po-Pá). NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS.
Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (vždy za příslušné pololetí).