Konstruktér čerpadel pro jadernou energetiku Lutín

Aktualizováno:

13. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Lutín

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28819000798

Firma:

SIGMA GROUP a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE e-mailem.
Náplň práce:
Tvorba dokumentace (technických podmínek, plánů kvality, pasportů aj.) pro čerpadla určená především do jaderných elektráren.

Vzdělání: VŠ, SŠ, případně ÚSO
Technické znalosti: strojní, znalost čerpadel výhodou. Schopnost orientace v technických normách.
Jazyky: znalost technické ruštiny, AJ - alespoň částečně
Práce PC: Word - dobrá znalost (texty, tabulky), Excel - alespoň částečná znalost, AutoCAD nebo Inventor - základní znalost výhodou

Osobní vlastnosti: trpělivost, svědomitost, smysl pro pořádek, dobré lidské vlastnosti

Zaměstnanecké výhody: Jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování, dovolená navíc