Mistr výroby Krásná Lípa

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Krásná Lípa

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29299680709

Firma:

PHARMING VÝROBNÍ, a.s.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Náplň práce

Místo výkonu práce: Zahrady č.p. 34
Krásná Lípa, 407 47 Varnsdorf 1

Rádi u nás přivítáme nového kolegu v evropsky vybavené offsetové tiskárně vedoucího výroby - dvousměnný provozu.
Náplní práce je řízení výroby dle nastaveného plánu tisku a následných výrobních operací (výsek, lepení) - spolupráce s expedici a skladem lepenky. Plánování směn, kontrola docházky v docházkovém systému IKOS, znalost práce na PC ( Excel, Word apod.+ práce s programem Prodirect - zaučíme.).
Jedná se o českou rodinnou firmu, která vyrábí obaly pro farmacii, potravináře apod. jak pro tuzemsko tak pro evropský trh.. Hlavním požadavkem je chuť pracovat s lidmi, dobré organizační schopnosti, spolehlivost, vstřícnost a flexibilita. Vítána praxe s řízením kolektivu. Těšíme se na Vás.

Mzda od 30 000 Kč + osobní ohodnocení

Kontakt: p. Hrachová, tel. 602 788 492 (volat Po - Čt, od 8.00 hod. do 13.00 hod.), e-mail: hrachova@pharming.cz