Správce webu a sociálních sítí Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29299920784

Firma:

SIGI Aquatec s.r.o.

Náplň práce

Komunikace se zákazníky, správa soc. sítí (FB, Instagram, správa webů, aktualizace webových stránek).

Požadujeme: perfektní znalost ČJ, NJ

Výhodou; zkušenosti se správou sociálních sítí; logické a analytické myšlení; znalost a zkušenost s online marketingem

Kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 14:30 hodin

Podobné nabídky práce

Provozovatel prodejny tabáku -Franšízant- Jablonec nad Nisou

dnes Jablonec nad Nisou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Technolog

dnes Jablonec nad Nisou TEDOM a.s.

Vedoucí technolog

před 3 dny Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Projektant vzduchotechniky

před týdnem Jablonec nad Nisou DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Lékař - psychiatr

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
1000 Kč za hodinu

Policista/ka v okrese Jablonec nad Nisou

před týdnem 28. října 424 Krajské ředitelství policie Libereckého kraje
30000 - 40000 Kč za měsíc

Adiktolog

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
40050 - 51190 Kč za měsíc

Strážný, dozorce

před 2 dny Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice
31970 - 43200 Kč za měsíc

Psycholog/psycholožka oddělení SPO a rodinné politiky odboru sociálních věcí

před týdnem Brno město Krajský úřad Jihomoravského kraje

Správce informačních a komunikačních technologií, tř. 11

před týdnem Praha - Černý Most Městská část Praha 14
25280 - 37170 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

SIGI Aquatec s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Záhrobská
Tel: 604 667 776
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.