Prodavač/ka potravinářského zboží Čáslav

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Čáslav

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

17430610747

Firma:

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Náplň práce

Náplň práce:
obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadavky:
samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, chuť pracovat a učit se
trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Podobné nabídky práce

Prodavač/ka v Kladně

před týdnem Kladno Novák maso - uzeniny s.r.o.
21500 - 23300 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Říčanech (DPP=180 Kč/h.)

před týdnem Říčany Novák maso - uzeniny s.r.o.
26900 - 28700 Kč za měsíc

Prodavač/ka v Mnichově Hradišti

před 4 dny Mnichovo Hradiště Novák maso - uzeniny s.r.o.
21500 - 23300 Kč za měsíc

Prodavač/ka čerpací stanice

před týdnem Jeneč CRI ameba.eu, s.r.o.
35000 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Černošicích

před 4 dny Černošice Novák maso - uzeniny s.r.o.
120 Kč za hodinu

Kariéra ve finančním sektoru

dnes Kolín, Kutná Hora,Čáslav, Český Brod Jan Svoboda
30000 - 80000 Kč za měsíc

Vedoucí provozu

před týdnem Skupice (okres Chrudim) ETHIC HR, s.r.o.

Skladník/ řidič VZV, Man up (m/ž)

včera Kutná Hora Jusda Kutná Hora
26700 - 29600 Kč za měsíc

Soustružník CNC- Zruč nad Sázavou

před 2 dny Zruč nad Sázavou Algarin Work s.r.o.
49000 - 66000 Kč za měsíc

Šéfmontér nebo montér elektro či MaR M/Ž

před týdnem Základny ve středních Čechách a místa montážních z FreeCon s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Kontaktní osoba:
Marcela Románková
Tel: 601 569 924
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.