Teamleader call centra most Most

Aktualizováno:

13. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

25000 - 45000 Kč

Značka:

29301280724

Firma:

AVA Call spol. s r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

TEAMLEADER CALL CENTRA MOST
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Místo výkonu práce: Most, U Města Chersonu 1595/24
Náplň práce: Řízení call centra • Dohled nad hovory a zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky
• Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme: • Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office
• Spolehlivost, ambicióznost, nasazení a nadšení pro práci, pracovitost, komunikativnost, loajalita.
• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
Nabízíme:
Nadstandardní neomezené výdělky, spousty zajímavých bonusů, např. mimořádná sleva na dovolenou.
HLÁSIT SE: Pavel Kozák, email: pavel.kozak@avacall.cz - vždy zaslat životopis,tel. 777222525, osobně pouze po telefonické domluvě
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!