Nákupčí (m/ž) Stříbro

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Nabízený plat:

55000 - 70000 Kč/měsíc

Značka:

1639003386

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Tachov

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Pro výrobní společnost hledáme do týmu nákupního oddělení nového/novou kolegu/gyni na pozici Strategický nákupčí.

náplň práce

* nákup přímého materiálu
* vedení výběrových řízení s dodavateli
* vyhodnocení nabídek a hodnocení dodavatelů a podmínek
* tvorba analýz a rámcových smluv

co vám nabídneme

* flexibilní pracovní doba
* možnost pravidelného HO
* roční bonusy závislé na VH
* 25 dní dovolené
* plně hrazené stravování
* Multisport karty
* Cafeterie
* příspěvek na dopravu
* půlroční bonusy
* jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou s velice pravděpodobnou možnosti prodloužení smlouvy.

co od vás očekáváme

* zkušenosti v nákupním oddělení ve výrobní společnosti, vedení výběrových řízení
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace s dodavateli, jednání v angličtině)
* vyjednávací a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
* schopnost číst technickou dokumentaci

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Zuzana Rakovanová
Tel: +420 731 034 872