Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Příbram

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

21300 Kč

Značka:

28194040759

Firma:

ARAFOX s.r.o.

Náplň práce

Pozice: Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
OC
Nástup ihned. Mzda: 21 300,- Kč
Kontakt: Kvasnyuk Igor, tel.: 774 844 786, e-mail: arafox@seznam.cz
První kontakt e-mailem nabo telefonicky.
Místo výkonu práce: ARAFOX s.r.o. provoz Uzeniny Příbram, a.s., Jinecká č.p. 315, Příbram I

Podobné nabídky práce

Obsluha strojů

včera Mladá Boleslav DPV Group s.r.o.
31000 - 36000 Kč za měsíc S ubytováním

Obsluha CNC strojů

před 4 dny Mladá Boleslav DPV Group s.r.o.
33000 - 38000 Kč za měsíc S ubytováním

Obsluha CNC obráběcího stroje

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
35000 Kč za měsíc

Obsluha ohraňovacího lisu

30000 Kč za měsíc

Technik - obsluha výkonové brzdy

dnes Mladá Boleslav PROTECHMOTION s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Operátor výroby - Obsluha laminovacího stroje

před 3 dny Dobrovíz ManpowerGroup s.r.o.

Obsluha výrobní linky, mzda 33.000 Kč, 5 týdnů dovolené

před 3 dny Kolín O.K. solution, s.r.o.
24500 - 33000 Kč za měsíc

Obsluha výrobní linky. Nástup možný ihned!

před týdnem Kolín Comac Jobs Kolín

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

31000 Kč za měsíc

Údržbář až 61500,-Kč

dnes Dobříš Etimos Human s.r.o.
50001 - 61500 Kč za měsíc S ubytováním

Kontaktní osoba:
Igor Kvasnyuk
Tel: 774 844 786

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.