Správce sítě Hořovice

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29279200711

Firma:

COOP Hořovice, družstvo

Náplň práce

Požadujeme: SŠ s maturitou, znalost síťového prostředí a síťových protokolů, znalost operačního systému Windows 7/10. Microsoft Windows Server, anglický jazyk pro čtení technických manuálů, rozhodovací schopnosti, komunikační dovednost, časová přizpůsobivost, vůle a chuť si rozšiřovat znalosti, znalost oparačního systému Linux výhodou, řidičský průkaz sk. B. Pracovní nápň: zajišťování fungování a bezpečnost sítě v rámci podnikového systému, správa operačního systému Windows Server a uživatelských stanic Windows 7/10, oprava výpočetní techniky. Uzávěrka přihášek 14.5.2024 . Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 130 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, dměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží. Kontakt: e-mailem.