Klientský pracovník střídač Český Krumlov

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Český Krumlov

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

29283560764

Firma:

Česká pošta, s.p.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Ze 70 % řešíte podání a vydání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky) a vyplácíme důchody nebo poukázky.
Z 10 % nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření aj.).
Z 10 % prodáváte poštovní i doplňkové zboží (známky, pohlednice, krabice, losy, kancelářské potřeby atd.).
Budete zastupovat kolegy na přepážkách v rámci okresu.
Požadavky: Profesionální vystupování, orientace na výsledek, komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B.

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.

Osobní schůzka po předchozí tel. domluvě v době Po - Pá 8:00 - 14:00