Provozní montéři vodovodů (M+Ž) Most

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

30100 - 30200 Kč

Značka:

28686580763

Firma:

Severočeská servisní a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz

Náplň práce

PROVOZNÍ MONTÉŘI VODOVODŮ (M+Ž)

Upřesnění požadavků:

Co vás čeká:
" provádění a řízení provozních, montážních a údržbářských prací na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech,
" provádění odborných a montážních prací podle pokynů nadřízených,
" vykonávání pracovních pohotovostí dle stanoveného harmonogramu služeb.

Nabízíme vám:
" jistotu a stabilitu silné společnosti,
" důsledné dodržování pracovněprávních předpisů a kolektivní smlouvy,
" možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
" pravidelný roční nárůst mezd,
" příjemné zázemí pro práci.

Co byste měli mít, znát, umět:
" SOU s výučním listem v oboru instalatér, topenář, potrubář nebo v jiném technickém oboru,
" řidičský průkaz skupiny B, výhodou C včetně profesního osvědčení,
" dobrý zdravtní stav a fyzickou zdatnost.

Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, možnost rekreace v podnikových zařízeních, 5 dnů zdravotního volna na rok, další vzdělávání, zvýhodněné tarif volání i pro rodinné příslušníky.

HLÁSIT SE: Šumichrast Petr Bc., 702 292 071 volat PO-PÁ od 8.00 do 14.00hod., e-mail: petr.sumichrast@scvk.cz - zaslat životopis