Dělník klempířské výroby (dílenská výroba stavebních prvků z hliníku) pro práci na hydraulických nůžkách a hydraulickém ohraňovacím lisu, v lakovně Novosedlice

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Novosedlice

Nabízený plat:

22000 - 30000 Kč

Značka:

28489240762

Firma:

TERMOCON s.r.o.

Náplň práce

Znalost užití uvedených strojů
Schopnost práce s hliníkem, jeho tvářením a opracováním
Praxe v oboru vítána (přínos zkušeností bude oceněn)
Možnost základní školy, ale s potvrzenou praxí min 3 roky v oboru
V případě zájmu se hlásit telefonicky po - pá 7 - 15,30 nebo emailem

Podobné nabídky práce

OZ prodej stavebních strojů Severní Čechy - NET spol.s r.o.

před týdnem Roudnice nad Labem Moreau Agri, spol. s r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Seřizovač vstřikovacích lisů

aktivní nabídka Chomutov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

TIG / zámečník | jedna směna | bezprašná výroba

dnes Krupka Grafton Recruitment s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Operátor vstřikovacích lisů, 12h směny, nutné auto,Klášterecká zóna.

před 4 dny Klášterec nad Ohří Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Pracovník skladu/dělník expedice, směnný provoz,mzda 30000 Kč/m.

před týdnem Ústí nad Labem Agentura práce Gadasová s.r.o.
30000 Kč za měsíc

Manažer výroby

aktivní nabídka Chomutov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Operátor výroby

před týdnem Louny Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
26000 - 35700 Kč za měsíc

Plánovač výroby - NJ nebo AJ

před 6 dny Teplice Grafton Recruitment s.r.o.
39000 - 45000 Kč za měsíc

Operátor výroby - Skladník

před 4 dny Chomutov Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Manažer výroby | automotive

před 6 dny Žatec Grafton Recruitment s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

TERMOCON s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nina Morávková
Tel: 602 643 213
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.