Referent/ka odbytového oddělení - fakturant/ka Říčany

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Říčany

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29290100795

Firma:

IES spol. s r.o.

Náplň práce

Upřesňující údaje:
Obchodní firma se sídlem Praha 10, hledá na HPP referentku odbytového oddělení - fakturantku. Místo výkonu práce: Říčany-Jažlovice. Nástup možný od 06/2022 - dle domluvy.

POŽADUJEME:
znalost práce na pc, spolehlivost, komunikativnost, základní znalosti podvojného účetnictví, zkušenosti s fakturací výhodou.

NABÍZÍME
- zajímavou, pestrou a odpovědnou práci pro perspektivního zaměstnavatele
- odpovídající platové ohodnocení
- příspěvek na stravování, další firemní benefity
- kancelářské zázemí v Říčanech-Jažlovicích
- práce na hlavní pracovní poměr

Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: petr.komarek@ies.cz

Zaměstnanecké výhody:
mobilní telefon, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené