Projektant /ka dopravních staveb - Německo Německo

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Projektant Německo

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

Studium stavebního inženýrství nebo dopravního plánování
Několik let odborných zkušeností v Německu, zejména v dopravních projektech Deutsche Bahn
Zkušenosti se softwarem jako je iTWO /, Bentley Microstation, ProjectWise nebo ochota si je pořídit
Schopnost převzít zodpovědnost při plánování
Znalost plánování a řízení nákladů a zajišťování kvality
Empatická, sebevědomá a komunikativní osobnost
Ochota cestovat na projektová setkání v rámci Německa
Výborná znalost němčiny

Náplň práce

Odborník na plánování projektů dopravní infrastruktury pro Deutsche Bahn AG
Pozemní stavitelství
Samostatné zpracování výkonnostních fází 1-6 a také realizace statických výpočtů

Nabízíme

Zázemí kanceláře v Německu se zajímavými a různorodými projekty
Pozice na plný úvazek s perspektivou
Práce v rostoucí společnosti v Evropě
Vysoká míra osobní odpovědnosti při práci na projektech
Zajímavé platové podmínky na základě výkonu a příležitosti pro další školení

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853