Vývojáři - Kontakt e-mailem Žebrák

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Nabízený plat:

65012 Kč

Značka:

16496620736

Firma:

Mubea, spol. s r.o.

Náplň práce

Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok. Požadavky: znalost AJ na komunikativní úrovni, zkušenost v konstrukci či designu v sériové výrobě, znalost norem pro technické kreslení (kótování a geometrické tolerance modelování v Catia, PorE nebo jiném CAD softwaru na vysoké úrovni - Parts, Pro-ducts, Drawings, Surfaces). Náplň práce: vytváření součástí a sestav pomocí CAD systémů, provádění kontroly a funkční způsobilosti, vytváření technických výkresů a další dokumentace. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, vánoční prémie. Kontakt: e-mailem.