Prodavač/ka Nový Malín

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Malín

Nabízený plat:

21300 - 23000 Kč

Značka:

29272820730

Firma:

Career agency s.r.o.

Náplň práce

V případě zájmu zasílejte životopisy: jahnova.jitka@cba.cz, informace na telefonu: 777 750 279 - 8-14 hodin Po-Pá
" Praxe nebo zaučení v oboru 2 roky.
" Zkušenosti s provozem maloobchodu
" Dobré komunikační schopnosti.
" Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup.
" Vstřícné a korektní jednání se zákazníky, základní dovednosti na PC.
" Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
" Manipulace se zbožím.
" Práce na pokladně.
" Vše potřebné naučíme a zaučíme.
Trestní bezúhonnost.
Výhody: zvýhodněné tankování na kartu BENZINA/ORLEN
práci ve stabilní české společnosti s tradicí
sleva 20% v hobby marketu KiNEKUS
výhodné telefonní tarify