Asistent/asistentka - recepční (OZP) Všechovice

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Všechovice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

17400 - 18000 Kč

Značka:

29273120751

Firma:

RENETRA GROUP, s.r.o.

Náplň práce

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:
zajištění chodu recepce, administrativní práce, přejímka a odesílání pošty, zajištění kancelářských potřeb, podpora pro kanceláře, telefonická komunikace, přijímání návštěv

Požadujeme:
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1), reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, odpovědnost, pečlivost a spolehlivost, uživatelská znalost PC

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@renetragroup.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08:00 - 16:00hod.) na čísle 736 606 452 - paní Monika Ponížilová