Ostraha prodejny Lidl (pouze OZP) Svitavy

Aktualizováno:

10. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

21000 Kč

Značka:

29276080706

Firma:

GADO, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
POŽADAVKY: Věk nad 18 let, doložení výpisu z rejsjtříku trestů, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže). Praxe a certifikát strážného výhodou.
NABÍZÍME: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu. Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny. Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP s přiměřeným zdravotním stavem.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky: Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz