Montážní technik Frýdek-Místek

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• Praxe v oboru a orientace v projektech je výhodou
• Čistý trestní rejstřík
• Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
• Spolehlivost
• Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
• Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

• Instalace a servis elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních systémů, kamerových systémů a systémů kontroly docházky společně se strukturovanou kabeláží
• Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů - rodinné domy a firmy, mezi dlouholeté zákazníky patří také obchodní řetězce, školy, školky a úřady

Nabízíme

• Práce na hlavní pracovní poměr
• Solidní přístup
• Zajímavé platové ohodnocení 35 000,-Kč
• Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
• Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu
• Po zapracování nabízíme profesní postup na pozici: Technik servisu a provozu

Kontaktní osoba:
Veronika Boháčová
Mobil: +420 725 757 164