Skladový dělník/ce pro Bosch Powertrain Jihlava - náborový příspěvek 50 000 Kč

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

44500.00 Kč za měsíc

Značka:

P1205270-56

Zařazeno na pozici:

Dělník Jihlava

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* ukončené vzdělání na SŠ, SOU
* oprávnění na řízení vysokozdvižného vozíku podmínkou
* předchozí praxe ve skladovém hospodářství výhodou
* základní práce na PC
* manuální zručnost, svědomitost, spolehlivost

Náplň práce

* příprava a navážení materiálu pro výrobu pomocí VZV
* zodpovědnost za včasné dodání materiálu
* třísměnnný nebo nepřetržitý směnný provoz

Nabízíme

* mzda po nástupu v závislosti na směnném modelu až 37 000 Kč
* mzda po zapracování v závislosti na směnném modelu až 44 500 Kč
* náborový příspěvek 50 000 Kč
* příplatky za směnný provoz
* 5 týdnů dovolené týdnů
* práce v čistém prostředí
* dotované závodní stravování - menu od 19 Kč
* zdarma nabídka sportovních aktivit - fitness, wellness, bazén, bruslení
* vybavení pracovním oblečením a pomůckami
* firemní akce

Kontaktní osoba:
Olga Mašterová
Tel: +420 739 685 500