Operátor do výroby Praha

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč/měsíc

Značka:

2000212382

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zabývající se povlakováním, hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Operátora výroby.

Náplň práce:
* v čistém provozu se setkáte s moderními výrobními technologiemi s poloautomatickým provozem
* povlakování ve vakuové technologii, obsluha zařízení

Požadujeme:
* manuální zručnost
* pečlivost, spolehlivost
* trestní bezúhonnost
* praxi ve výrobě výhodou, ne podmínkou
* samostatnost, organizační schopnosti
* ochotu pracovat

Nabízíme:
* práce v příjemném kolektivu
* práce v čisté výrobní hale
* příspěvek na stravu
* příspěvek na volnočasové aktivity (po 1 odpracovaném roce)
* příspěvek na penzijní (či životní) pojištění (po 1 odpracovaném roce)
* příspěvek na studium jazyků
* vzdělávací programy, školení
* práci s moderní výrobní technologií
* celkem 5 týdnů dovolené
* 3 směnný provoz - 8 hod pracovní doba včetně přestávky na oběd
* nástupní mzda 28 000 Kč + (po zkušební době) měsíční odměny až do výše 40%
* noční příplatek ve výši 50% průměru
* odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea
* roční odměna
* nástup možný ihned
* výborná dopravní dostupnost, 5 min pěšky od metra Jinonice
* místo pracoviště: Praha 5 – Jinonice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant