Chief Accountant Praha

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A10665

Zařazeno na pozici:

Accountant Praha

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Bakalářský nebo magisterský titul v oblasti financí
* Minimálně 3 roky zkušeností v účetnictví.
* Znalost místních účetních standardů a IFRS, výhodou je certifikát odborné kvalifikace v účetnictví.
* Znalost práce s programy Microsoft Office.
* Schopnost plynně mluvit a psát anglicky a česky.

Náplň práce

Pro významnou nadnárodní společnost, která je leaderem v oblasti ICT technologií, hledáme zkušeného/ou účetní/ho na seniorní pozici.
* Profesionální a srozumitelná interpretace účetních politik a postupů.
* Účast na formulaci řešení pro běžné obchodní situace, transakce, smlouvy, dohody a analytické zprávy z hlediska účetních politik dané země nebo regionu.
* Řízení statutárního auditu dceřiných společností včetně dodržování místních účetních standardů a udržování vztahů.
* Analýza měsíčních zpráv, identifikace neobvyklých dat a problémů s finančními zprávami
* Sledování a řešení případných problémů

Nabízíme

* Práce v multikulturním a rozmanitém pracovním prostředí.
* Nadstandartní platové ohodnocení
* Benefity: 25 dní dovolené, 3 nemocenské dny, stravenky, cafeteria, notebook, roční bonus.
* Akce společnosti.
* Práce v mezinárodním týmu s vysoce kvalifikovanými lidmi.

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317