Všeobecná sestra Praha, Velké Přílepy

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha, Velké Přílepy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

39990 - 50280 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Praha Ruzyně

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Ruzyně

Požadavky

- vyšší popřípadě úplné střední odborné vzdělání
- způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.(osvědčení o způsobilosti k samostatnému výkonu povolání zdravotnického pracovníka podle zákona č. 96/2004 Sb.)
- morální, občanskou a trestní bezúhonnost

Náplň práce

- vykonává činnosti při poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče vyplývající z vyhlášky č. 55/2011 Sb.

Nabízíme

- plat ve výši 39.990,- Kč do 50.280,- Kč
- pracovní doba v jednosměnném režimu práce od pondělí do pátku
- 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, 5 dní dodatkové dovolené
- příspěvek na rekreaci, sport a kulturu 5.500,- Kč
- dotované závodní stravování
- možnost využití rekreačních zařízení VS ČR v různých lokalitách ČR
- příspěvek na penzijní připojištění 2.700,- Kč ročně
- vzdělávací kurzy, školení
- možnost ubytování

Poznámka

Vhodné také pro absolventy.

Kontaktní osoba:
Žaneta Tolochová