Provozní zámečník Chlumčany u Přeštic

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chlumčany u Přeštic

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1414895-23

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SOU v technické oboru (ideálně zámečník nebo obráběč kovů)
* základní znalost MS Office
* zkušenosti s hydraulickými a pneumatickými zařízeními výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
* práce ve směnném provozu s nadstandardními příplatky nad rámec zákona

Náplň práce

* významně se podílíte na udržování a optimalizaci provozních zařízení v plně automatizovaném provozu
* spolupracujete s týmem na zajištění bezproblémového chodu zařízení
* jste zodpovědný za diagnostiku, opravy a údržbu mechanických systémů a konstrukcí
* staráte se o preventivní údržbu

Nabízíme

* perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
* nástupní mzda od 37tis Kč/měsíc + dále dle praxe a zkušeností
* 13. plat a garance růstu mzdy
* přátelské pracovní prostředí
* závodní stravování
* zaměstnanecký program T-Mobile
* pravidelná školení v oboru, možnosti dalšího vzdělávání
* 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity
* příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění, odměny za pracovní/životní výročí

Kontaktní osoba:
Martina Benediktová
Tel: +420 377 225 408