Strojírenský technolog (vhodné pro absolventy) Brno, Česko

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

43000.00 Kč za měsíc

Značka:

P1499330-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru
* Praxe na stejné či obdobné pozici ve strojírenské firmě v oblasti přesného obrábění výhodou (v případě VŠ stačí praxe v rámci školy)
* Znalost strojírenských materiálů
* AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni velkou výhodou
* Znalost programování CNC strojů výhodou (ne podmínkou)

Náplň práce

* Vytváření technologických postupů podle konstrukční dokumentace
* Sledování výrobních procesů v dílně a ověřování správnosti technologických postupů
* Prověřování správnosti a úplnosti vystaveného kusovníku
* Spolupráce s týmem programátorů CNC, s mistry ve výrobě a s konstruktéry

Nabízíme

* Příjemný kolektiv a zázemí stabilní zahraniční firmy s velkou tradicí
* Zaučení na pozici
* Možnost profesního i kariérního růstu
* Roční bonus
* 25 dnů dovolené, 3 sick days
* Caffeterie (cca 30.000 Kč na rok)
* Příspěvek na životní/penzijní připojištění
* Dotované obědy
* Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba:
Jan Petříček
Tel: +420 725 475 371