Vedoucí manažer /ka ubytovacího zařízení Hotel & Apartments Praha 2

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 2

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• prokazatelné zkušenosti min. na manažerské pozici v oblasti Operations/F&B/Sales v hotelovém provozu
• znalost českého a anglického jazyka slovem a písmem podmínkou, znalost dalšího jazyka výhodou
• komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu
• vysokoškolské vzdělání značnou výhodou
• rozhodnost a přirozená autorita
• zvládání zátěžových i stresových situací
• komunikační, organizační a argumentační dovednosti
• reprezentativní vystupování

Náplň práce

BRIXEN a.s.

Příjme pro ubytovací zařízení HOTEL & APARTMENTS v centru Prahy vedoucího manažera/ku se zaměřením na obchodní činnost, koordinaci prodeje a rezervací a výsledky hospodaření.

Více informací o společnosti naleznete na www.brixen.cz.

Nabízíme

• možnost seberealizace v rámci stabilního zaměstnání
• podíl na rozvíjení se produktu
• progresívní zainteresovanost na zkvalitnění značky a hospodářských výsledcích
• zázemí stabilní společnosti

Místo práce: Praha 2

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sgogova@wellgroup.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 720 940 738.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 31. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391