Zdravotní laborant / laborantka - vhodné i pro absolventy Praha 1

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 1

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• odbornou způsobilost dle zák.č.92/2004 Sb. (SŠ, VŠO, VŠ v oboru zdravotní laborant) možno i absolvent
• schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, pečlivost

Náplň práce

Endokrinologický ústav - Národní 8, Praha 1

Oddělení klinické biochemie přijme zdravotního laboranta/laborantku.

Více informací o ústavu naleznete na www.endo.cz.

Nabízíme

• práci na plný úvazek v akreditované laboratoři v centru Prahy v jednosměnném provozu
• možnost dalšího profesního rozvoje, specializační vzdělávání
• 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (5 sick days)
• příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
• příjemný kolektiv

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mvosatkova@endo.cz - vedoucí OKB RNDr. M. Vosátková, MBA

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391