Obsluha dispečinku OZP Olomouc

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

29251920722

Firma:

S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Náplň práce

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Požadavky:
- trestní bezúhonnost,
- dobrá znalost práce s počítačem (Word, Excel),
- komunikativnost,
- odolnost vůči stresu.

Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn.

Náplň práce:
- obsluha monitorovacího software PCO,
- telefonická komunikace se zákazníky,
- vyhodnocování údajů.

Nástup možný ihned. Zájemci zašlou strukturovaný životopis v elektronické podobě na e-mail: jaroslava.krouzelkova@soska.cz.

Telefonicky v pracovní dny mezi 8:00 hod - 16:00 hod.