Pracovník metalizace - obsluha metalizátoru + náborový příspěvek 25 tis. Kč Olomouc

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

17407150715

Firma:

ALW INDUSTRY, s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
• Obsluhuje zařízení pro napařování hliníku na paraboly, manipulace se zařízením
• Ošetřování, čištění a údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů
• Kontrola vlastní vykonané práce

Co očekáváme:
• Vyučen v oboru výhodou
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Manuální zručnost a pracovitost
• Spolehlivost a flexibilita
• Základní znalost strojů
• Dobrá pracovní morálka
• Ochota pracovat na směny dle plánu směn, denní 12 hod směny, krátký a dlouhý týden
Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25. 000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
Kontakt:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530
Email: personalni@alw.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková