Manažer/ka programů a komplexních projektů oddělení Vzdělávání Plzeň

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29245580705

Firma:

Západočeská univerzita v Plzni

Náplň práce

Životopis zasílejte na e-mail: uchazec@fdu.zcu.cz
Koho hledáme?
Kolegu/kolegyni, který bude pod vedením proděkana pro studijní a pedagogické záležitosti působit v úzké spolupráci s pedagogickým týmem umělecké fakulty a se studijním oddělením.
Co bude Vaším úkolem?
- finanční řízení rozpočtu oddělení Vzdělávání (vícezdrojové financování)
- projektový management oddělení Vzdělávání a projektová podpora pedagogů a studentů při řešení vzdělávacích projektů (podávání žádostí, řízení a koordinace projektů, vyúčtování)
- zajišťování procesů hodnocení kvality vzdělávání
- řízení a přímé zapojení do marketingu fakulty v souvislosti se vzděláváním a recruitmentem uchazečů o studium (Den otevřených dveří, DEMO přijímačky, Teendesign atd.)
- přímé zapojení do realizace a marketingu celoživotního vzdělávání (Umělecké kurzy pro veřejnost)
- koncepce a administrace fakultního studentského grantu na podporu vzdělávací činnosti (spolupráce se studenty při podávání žádostí, řešení a vyúčtování projektů)
- součinnost s oddělením Tvůrčí činnosti v oblasti transferu uměleckých výstupů
Co od Vás očekáváme?
- VŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
- prokazatelnou praxi na pozici s obdobnou náplní práce
- zkušenosti s řešením projektů, správou rozpočtů
- samostatnost, schopnost plánování a řízení činností
- komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce napříč obory
- zájem a ochotu učit se nové věci, samostatný a tvůrčí přístup k práci
- AJ na komunikativní úrovni
- výhodou je zkušenost s pedagogickou činností a prací se studenty SŠ či VŠ
Co nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci v atraktivním a inspirativním prostředí umělecké fakulty
- možnost podílet se na rozvoji a koncepčním zkvalitňování oblasti Vzdělávání
- přátelský a tvůrčí kolektiv
- platové podmínky s výkonnostními bonusy
- zaměstnanecké výhody (dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění,
6 týdnů dovolené)
- možnosti dalšího profesního a jazykového vzdělávání.
- plný úvazek
- nástup možný ihned, příp. dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené, stravenky,možnost dalšího vzdělávání, školení, zahraniční stáže